MENU
 

Trainingsschema 2019-2020

In de vakanties wordt er gewoon getraind, tenzij anders aangegeven door de trainer.

Keeperstraining:
John den Haan zal de tijden van de keeperstraining aan het begin van het seizoen vaststellen.

Voorrang:
Wanneer er een trainingsveld is afgekeurd en er dus op een veld MOet worden getraind, geldt de volgende voorrangsregeling:
1. Selectie zaterdag
2. Jeugdteams
3. Overige

TRAININGSSCHEMA 2018-2019

  • Klik hier voor de regels i.v.m. gebruik kunstgrasvelden

 

Maandag         Maandag      
  1A 1AA 1B 1BB   2A 2AA 2B 2BB 3B + 3BB
16.00                    
16.15                    
16.30                    
16.45 JO10-2 JO10-1 JO11-2     JO8-2 JO8-1    JO9-1 JO9-2  
17.00 JO10-2 JO10-1 JO11-2     JO8-2 JO8-1    JO9-1 JO9-2  
17.15 JO10-2 JO10-1 JO11-2     JO8-2 JO8-1    JO9-1 JO9-2  
17.30 JO10-2 JO10-1 JO11-2     JO8-2 JO8-1    JO9-1 JO9-2  
17.45                    
18.00 JO13-2 JO13-2 JO13-1 JO13-1   MO11-1 JO11-1 MO15-1 MO15-1 MO13-1
18.15 JO13-2 JO13-2 JO13-1 JO13-1   MO11-1 JO11-1 MO15-1 MO15-1 MO13-1
18.30 JO13-2 JO13-2 JO13-1 JO13-1   MO11-1 JO11-1 MO15-1 MO15-1 MO13-1
18.45 JO13-2 JO13-2 JO13-1 JO13-1   MO11-1 JO11-1 MO15-1 MO15-1 MO13-1
19.00                    
19.15 MO17-1 MO17-1 MO17-2 MO17-2   JO15-1 JO15-1 JO15-2 JO15-2  
19.30 MO17-1 MO17-1 MO17-2 MO17-2   JO15-1 JO15-1 JO15-2 JO15-2  
19.45 MO17-1 MO17-1 MO17-2 MO17-2   JO15-1 JO15-1 JO15-2 JO15-2  
20.00 MO17-1 MO17-1 MO17-2 MO17-2   JO15-1 JO15-1 JO15-2 JO15-2  
20.15 MO17-1 MO17-1 MO17-2 MO17-2   JO15-1 JO15-1 JO15-2 JO15-2  
20.30                    
20.45                    
21.00                    
21.15                    
21.30                    
21.45                    

 

Dinsdag         Dinsdag        
  1A 1AA 1B 1BB   2A 2AA 2B 2BB 3B + 3BB
16.00                    
16.15                    
16.30                    
16.45                    
17.00                    
17.15                    
17.30                    
17.45                    
18.00                    
18.15                    
18.30                    
18.45                    
19.00 JO17-2 JO17-2 JO17-1 JO17-1   JO16-1 JO16-1 JO19-1 JO19-1  
19.15 JO17-2 JO17-2 JO17-1 JO17-1   JO16-1 JO16-1 JO19-1 JO19-1  
19.30 JO17-2 JO17-2 JO17-1 JO17-1   JO16-1 JO16-1 JO19-1 JO19-1  
19.45 JO17-2 JO17-2 JO17-1 JO17-1   JO16-1 JO16-1 JO19-1 JO19-1  
20.00 JO17-2 JO17-2 JO17-1 JO17-1   JO16-1 JO16-1 JO19-1 JO19-1  
20.15                    
20.30                    
20.45                    
21.00                    
21.15                    
21.30                    
21.45                    

 

Woensdag         Woensdag      
  1A 1AA 1B 1BB   2A 2AA 2B 2BB 3B + 3BB
16.00                    
16.15                    
16.30                    
16.45 Mini JO8-1    JO8-2 JO11-2   JO9-1 JO9-2 JO10-2 JO10-1  
17.00 Mini JO8-1    JO8-2 JO11-2   JO9-1 JO9-2 JO10-2 JO10-1  
17.15 Mini JO8-1    JO8-2 JO11-2   JO9-1 JO9-2 JO10-2 JO10-1  
17.30 Mini JO8-1    JO8-2 JO11-2   JO9-1 JO9-2 JO10-2 JO10-1  
17.45                    
18.00 JO11-1 MO11-1 MO15-1 MO15-1   JO13-1 JO13-1 MO13-1 MO13-1 JO13-2
18.15 JO11-1 MO11-1 MO15-1 MO15-1   JO13-1 JO13-1 MO13-1 MO13-1 JO13-2
18.30 JO11-1 MO11-1 MO15-1 MO15-1   JO13-1 JO13-1 MO13-1 MO13-1 JO13-2
18.45 JO11-1 MO11-1 MO15-1 MO15-1   JO13-1 JO13-1 MO13-1 MO13-1 JO13-2
19.00                    
19.15 JO15-2 JO15-2 JO15-1 JO15-1   MO17-2 MO17-2 MO17-1 MO17-1  
19.30 JO15-2 JO15-2 JO15-1 JO15-1   MO17-2 MO17-2 MO17-1 MO17-1  
19.45 JO15-2 JO15-2 JO15-1 JO15-1   MO17-2 MO17-2 MO17-1 MO17-1  
20.00 JO15-2 JO15-2 JO15-1 JO15-1   MO17-2 MO17-2 MO17-1 MO17-1  
20.15 JO15-2 JO15-2 JO15-1 JO15-1   MO17-2 MO17-2 MO17-1 MO17-1  
20.30                    
20.45                    
21.00                    
21.15                    
21.30                    
21.45                    

 

Donderdag         Donderdag      
  1A 1AA 1B 1BB   2A 2AA 2B 2BB 3B + 3BB
16.00                    
16.15                    
16.30                    
16.45                    
17.00                    
17.15                    
17.30                    
17.45                    
18.00                    
18.15                    
18.30                    
18.45                    
19.00 JO16-1 JO16-1 JO19-1 JO19-1   JO17-1 JO17-1 JO17-2 JO17-2  
19.15 JO16-1 JO16-1 JO19-1 JO19-1   JO17-1 JO17-1 JO17-2 JO17-2  
19.30 JO16-1 JO16-1 JO19-1 JO19-1   JO17-1 JO17-1 JO17-2 JO17-2  
19.45 JO16-1 JO16-1 JO19-1 JO19-1   JO17-1 JO17-1 JO17-2 JO17-2  
20.00 JO16-1 JO16-1 JO19-1 JO19-1   JO17-1 JO17-1 JO17-2 JO17-2  
20.15                    
20.30                    
20.45                    
21.00                    
21.15                    
21.30                    
21.45                    

 

Zaterdag         Zaterdag        
  1A 1AA 1B 1BB   2A 2AA 2B 2BB 3B + 3BB
09.00 Mini JO8-1    JO8-2     JO9-1 JO9-2 JO10-2 JO10-1  
09.15 Mini JO8-1    JO8-2     JO9-1 JO9-2 JO10-2 JO10-1  
09.30 Mini JO8-1    JO8-2     JO9-1 JO9-2 JO10-2 JO10-1  
09.45 Mini JO8-1    JO8-2     JO9-1 JO9-2 JO10-2 JO10-1  
10.00                    
10.15 MO11-1 JO11-1 MO13-1 MO13-1   JO13-1 JO13-1 JO13-2 JO13-2  
10.30 MO11-1 JO11-1 MO13-1 MO13-1   JO13-1 JO13-1 JO13-2 JO13-2  
10.45 MO11-1 JO11-1 MO13-1 MO13-1   JO13-1 JO13-1 JO13-2 JO13-2  
11.00 MO11-1 JO11-1 MO13-1 MO13-1   JO13-1 JO13-1 JO13-2 JO13-2  
11.15                    
11.30 MO15-1 MO15-1 MO17-1 MO17-1   MO17-2 MO17-2 JO15-2 JO15-2 JO15-1
11.45 MO15-1 MO15-1 MO17-1 MO17-1   MO17-2 MO17-2 JO15-2 JO15-2 JO15-1
12.00 MO15-1 MO15-1 MO17-1 MO17-1   MO17-2 MO17-2 JO15-2 JO15-2 JO15-1
12.15 MO15-1 MO15-1 MO17-1 MO17-1   MO17-2 MO17-2 JO15-2 JO15-2 JO15-1
12.30 MO15-1 MO15-1 MO17-1 MO17-1   MO17-2 MO17-2 JO15-2 JO15-2 JO15-1
12.45                    
13.00 JO16-1 JO16-1 JO19-1 JO19-1   JO17-1 JO17-1 JO17-2 JO17-2  
13.15 JO16-1 JO16-1 JO19-1 JO19-1   JO17-1 JO17-1 JO17-2 JO17-2  
13.30 JO16-1 JO16-1 JO19-1 JO19-1   JO17-1 JO17-1 JO17-2 JO17-2  
13.45 JO16-1 JO16-1 JO19-1 JO19-1   JO17-1 JO17-1 JO17-2 JO17-2  
14.00 JO16-1 JO16-1 JO19-1 JO19-1   JO17-1 JO17-1 JO17-2 JO17-2  
14.15                    
14.30                    
14.45                    
15.00                    
15.10                    
15.30                    
15.45                    
16.00                    
Op zaterdag staan de tijden vast, maar de velden zullen per keer gerouleerd 
moeten/kunnen worden met elkaar, zodat iedereen een keer op veld 1/2/ 3 traint