MENU
 

Trainingsschema 2017-2018

In de vakanties wordt er gewoon getraind, tenzij anders aangegeven door de trainer.

Keeperstraining:
John den Haan zal de tijden van de keeperstraining aan het begin van het seizoen vaststellen.

Voorrang:
Wanneer er een trainingsveld is afgekeurd en er dus op een veld moet worden getraind, geldt de volgende voorrangsregeling:
1. Selectie zaterdag
2. Jeugdteams
3. Overige

TRAININGSSCHEMA 2016-2017

  • Klik hier voor indeling velden
  • Klik hier voor de regels i.v.m. gebruik kunstgrasvelden

 

Dag Tijd Veld Team(s)
Maandag 16.00 - 18.00 1AA MO9-1
Maandag 17.00 - 18.00 1A JO11-2
Maandag 17.00 - 18.00 1B JO11-4
Maandag 17.00 - 18.00 1BB JO11-3
Maandag 17.00 - 18.00 2AA O09-2
Maandag 17.00 - 18.00 2B

O09-1

Maandag 17.00 - 18.00 2BB O08-1
Maandag 17.45 - 19.00 1AA JO11-1
Maandag 18.00 - 19.00 1A MO11-1
Maandag 18.00 - 19.00 1B MO15-2
Maandag 18.00 - 19.00 1BB MO15-2
Maandag 18.00 - 19.00 2A MO13-1
Maandag 18.00 - 19.00 2AA MO13-1
Maandag 18.00 - 19.00 2B MO13-3
Maandag 18.00 - 19.00 2BB MO13-3
Maandag 19.00 - 20.15 1AA JO15-1
Maandag 19.00 - 20.15 1A JO15-1
Maandag 19.00 - 20.15 1B JO15-2
Maandag 19.00 - 20.15 1BB JO15-2
Maandag 19.00 - 20.15 2A JO15-3
Maandag 19.00 - 20.15 2AA JO15-3
Maandag 19.00 - 20.15 2B MO15-1
Maandag 19.00 - 20.15 BB MO15-1
 
Dag Tijd Veld Team(s)
Dinsdag 17:45 - 19:00 1B JO13-1

Dinsdag

17.45 - 19.00 1BB JO13-1
Dinsdag 17:45 - 19:00 2A JO13-2
Dinsdag 17.45 - 19.00 2AA JO13-2
Dinsdag 17:45 - 19:00 2B JO13-3
Dinsdag 17.45 - 19.00 2BB JO13-3
Dinsdag 19.00 - 20.15 1A MO17-1
Dinsdag 19.00 - 20.15 1AA MO17-1
Dinsdag 19.00 - 20.15 1B JO17-1
Dinsdag 19.00 - 20.15 1BB JO17-1
Dinsdag 19.00 - 20.15 2A JO14-1
Dinsdag 19.00 - 20.15 2AA JO14-1
Dinsdag 19.00 - 20.15 2B MO19-1
Dinsdag 19.00 - 20.15 2BB MO19-1
Dinsdag 20.15 - 21.45 1A Zat 2
Dinsdag 20.15 - 21.45 1AA K Sel
Dinsdag 20.15 - 21.45 1B Zat 1
Dinsdag 20.15 - 21.45 1BB Zat 1
Dinsdag 20.15 - 21.45 2A TVT
Dinsdag 20.15 - 21.45 2AA TVT
Dinsdag 20.15 - 21.45 2B JO19-1
Dinsdag 20.15 - 21.45 2BB JO19-1
 
Dag Tijd Veld  
Woensdag 17.00 - 18.00 1A JO8-1
Woensdag 17.00 - 18.00 1AA Mini K
Woensdag 17.00 - 18.00 1B JO9-1
Woensdag 17.00 - 18.00 1BB JO9-2
Woensdag 17.00 - 18.00 2A JO11-2
Woensdag 17.00 - 18.00 2AA MO9-1
Woensdag 17.00 - 18.00 2B JO11-3
Woensdag 17.00 - 18.00 2BB JO11-4
Woensdag 18.00 - 19.00 1A MO13-1K
Woensdag 18.00 - 19.00 1AA MO13-1K
Woensdag 18.00 - 19.00 1B MO15-3
Woensdag 18.00 - 19.00 1BB MO15-3
Woensdag 18.00 - 19.00 2A MO11-1
Woensdag 18.00 - 19.00 2AA JO11-1
Woensdag 18.00 - 19.00 2B MO15-2
Woensdag 18.00 - 19.00 2BB MO15-2
Woensdag 19.00 - 20.15 1A MO15-1K
Woensdag 19.00 - 20.15 1AA MO15-1K
Woensdag 19.00 - 20.15 1B JO15-3
Woensdag 19.00 - 20.15 1BB JO15-3
Woensdag 19.00 - 20.15 2A JO15-1
Woensdag 19.00 - 20.15 2AA JO15-1
Woensdag 19.00 - 20.15 2B JO15-2
Woensdag 19.00 - 20.15 2BB JO15-2
Woensdag 20.15 - 21.30 1A K
Woensdag 20.15 - 21.30 1AA K
Woensdag 20.15 - 21.30 1B JO19-2
Woensdag 20.15 - 21.30 1BB JO19-2
Woensdag 20.15 - 21.30 2A Zat 3
Woensdag 20.15 - 21.30 2AA Zat 3
Woensdag 20.15 - 21.30 2B Zat 4
Woensdag 20.15 - 21.30 2BB Zat 4
 
Dag Tijd Veld Team(s)
Donderdag 17.45 - 19.00 1A JO13-2
Donderdag 17.45 - 19.00 1AA JO13-2
Donderdag 17.45 - 19.00 1B JO13-3
Donderdag 17.45 - 19.00 1BB JO13-3
Donderdag 17.45 - 19.00 2A JO13-1
Donderdag 17.45 - 19.00 2AA JO13-1
Donderdag 19.00 - 20.15 1A JO14-1
Donderdag 19.00 - 20.15 1AA JO14-1
Donderdag 19.00 - 20.15 1B MO19-1
Donderdag 19.00 - 20.15 1BB MO19-1
Donderdag 19.00 - 20.15 2A MO17-1
Donderdag 19.00 - 20.15 2AA MO17-1
Donderdag 19.00 - 20.15 2B JO17-1
Donderdag 19.00 - 20.15 2BB JO17-1
Donderdag 20.15 - 22.00 1A Zat 2
Donderdag 20.15 - 22.00 1AA K sel
Donderdag 20.15 - 22.00 1B Zat 1
Donderdag 20.15 - 22.00 1BB Zat 1
Donderdag 20.15 - 21.45 2A Zon 2
Donderdag 20.15 - 21.45 2AA Zon 2
Donderdag 20.15 - 21.30 2B JO19-1
Donderdag 20.15 - 21.30 2BB JO19-1
 
Vrijdag
Geen trainingen.
 
Zaterdag
Als bij algehele afgelasting het kunstgras wel bespeelbaar is, geldt het volgende trainingsschema:
Zaterdag 09.00 - 10.00   JO8 t/m JO11
Zaterdag 10.00 - 11.00   JO13
Zaterdag 11.00 - 12.00   JO15
Zaterdag 12.00 - 13.00   MO17 t/mMO15
Zaterdag 13.00 - 14.00   JO17 t/m JO19
Zaterdag 14.00 - 15.30   Selectie zaterdag
 
Zondag
Geen trainingen.