MENU
 

Trainingsschema 2016-2017

In de vakanties wordt er gewoon getraind, tenzij anders aangegeven door de trainer.

Keeperstraining:
John den Haan zal de tijden van de keeperstraining aan het begin van het seizoen vaststellen.

Voorrang:
Wanneer er een trainingsveld is afgekeurd en er dus op een veld moet worden getraind, geldt de volgende voorrangsregeling:
1. Selectie zaterdag
2. Jeugdteams
3. Overige

TRAININGSSCHEMA 2016-2017

  • Klik hier voor indeling velden
  • Klik hier voor de regels i.v.m. gebruik kunstgrasvelden

 

Dag Tijd Veld Team(s) Trainer(s)
Maandag 17.00 - 18.00 2A O9-1  
Maandag 17.00 - 18.00 2AA 09-2   
Maandag 17.00 - 18.00 2B O8-1  
Maandag 17.30 - 18.45 1A O10-1 Toine, Jeroen, Jur
Maandag 17.30 - 18.45 1AA

O11-1

Toine, Jeroen, Jur
Maandag 18.00 - 19.00 1A,AA O13-3 Traint vooralsnog niet.
Maandag 18.00 - 19.00 1B MO11-1  
Maandag 18.00 - 19.00 2A,AA MO13-1  
Maandag 18.00 - 19.00 2B,BB MO13-2  
Maandag 19.00 - 20.15 1A,AA O15-2  
Maandag 19.00 - 20.15 1B, BB O15-1 Gelijk met O11-1 tot 19.15 u
Maandag 19.00 - 20.15 2A,AA MO15-1  
Maandag 19.00 - 20.15 2B, BB MO15-2  
 
Dag Tijd Veld Team(s) Trainer(s)
Dinsdag 17:45 - 19:00 1A AA O13-1  

Dinsdag

17.45 - 19.00 1B,BB O13-2  
Dinsdag 18.00 - 19.00 2A O13-4  
Dinsdag 18.00 - 19.00 2AA O11-2  
Dinsdag 18.00 - 19.00 2B O11-3  
Dinsdag 18.00 - 19.00 2BB O11-2  
Dinsdag 19.00 - 20.15 1A, AA O17-1  
Dinsdag 19.00 - 20.15 1B, BB O17-2  
Dinsdag 19.00 - 20.15 2A, AA O17-3  
Dinsdag 19.00 - 20.15 2B, BB MO17-1  
Dinsdag 20.15 - 21.45 1A, AA O19-2 / tr. voor trainers
Dinsdag 20.15 - 21.45 1B, BB O19-1 / Zo 2
Dinsdag 20.15 - 21.45 2A, AA Selectie  
Dinsdag 20.15 - 21.45 2B, BB Za 2  
 
Dag Tijd Veld    
Woensdag 16.45 - 18.00 2BB O10-1  
Woensdag 17.00 - 18.00 1A O9-1  
Woensdag 17.00 - 18.00 1AA O9-2  
Woensdag 17.00 - 18.00 1B O8-1  
Woensdag 17.00 - 18.00 1BB MO9-1  
Woensdag 17.00 - 18.00 2A, AA Mini's  
Woensdag 18.00 - 19.00 1A,AA MO13-1  
Woensdag 18.00 - 19.00 1B,BB MO13-2  
Woensdag 18.00 - 19.00 2A,AA O13-3  
Woensdag 18.00 - 19.00 2B MO11-1  
Woensdag 18.00 - 19.00 2BB O11-1  Let op! Traint tot 19.15 uur!
Woensdag 19.00 - 20.15 1A,AA MO15-1  
Woensdag 19.00 - 20.15 1B,BB MO15-2  
Woensdag 19.00 - 20.15 2A,AA O15-2  
Woensdag 19.00 - 20.15 2B,BB O15-1  Gelijk met O11-1 tot 19.15 u
Woensdag 20.15 - 21.15 2A Za 2  
Woensdag 20.15 - 21.45 2B Za 3  
 
Dag Tijd Veld Team(s) Trainer(s)
Donderdag 17:45 - 19:00 2A,AA O13-2  
Donderdag 17:45 - 19:00 2B,BB O13-1  
Donderdag 18.00 - 19.00 1A O13-4  
Donderdag 18.00 - 19.15 1AA O11-2  
Donderdag 18.00 - 19.00 1B O11-3  
Donderdag 18.00 - 19.00 1BB O10-2  
Donderdag 19.00 - 20.15 1A, AA O17-3  
Donderdag 19.00 - 20.15 1B, BB MO17-1  
Donderdag 19.00 - 20.15 2A, AA O17-1  
Donderdag 19.00 - 20.15 2B, BB O17-2  
Donderdag 20.15 - 21.15 1A,AA Zondag 2  
Donderdag 20.15 - 21.45 1B,BB O19-2  
Donderdag 20.15 - 21.45 2A,AA Selectie  
Donderdag 19.00 - 20.00 2B,BB O19-1  
 
Vrijdag
Geen trainingen.
 
Zaterdag
Als bij algehele afgelasting het kunstgras wel bespeelbaar is, geldt het volgende trainingsschema:
Zaterdag 09.00 - 10.00   JO8 t/m JO11 Bij afgelasting
Zaterdag 10.00 - 11.00   JO13 Bij afgelasting
Zaterdag 11.00 - 12.00   JO15 Bij afgelasting
Zaterdag 12.00 - 13.00   MO17 t/mMO15 Bij afgelasting
Zaterdag 13.00 - 14.00   JO17 t/m JO19 Bij afgelasting
Zaterdag 14.00 - 15.30   Selectie zaterdag Bij afgelasting
 
Zondag
Geen trainingen.